Witam na stronie gabinetu STOMATOLOGIA RODZINNA. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług. Oferujemy leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, protetyki, stomatologii estetycznej, wykorzystując podczas leczenia nowoczesny, cyfrowy obraz RTG.

Wizyta w gabinecie stomatologicznym może kojarzyć się ze strachem przed bólem, dlatego staramy się wprowadzać miłą i przyjazną atmosferę, a zabiegi wykonywać możliwie bezboleśnie. Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie, zapewniając mu fachową poradę, tłumacząc dokładnie plan leczenia, koncentrując się nie tylko na wyleczeniu danego zęba, ale również na wskazaniu przyczyn choroby. Dużą wagę przywiązujemy do naszych Najmłodszych Pacjentów.  Poprzez życzliwe i fachowe podejście do dzieci, zachęcamy je do kolejnych wizyt, pokazujemy im jak właściwe dbać o czystość jamy ustnej.

Możemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby wizyta w naszym gabinecie przebiegała w miłej i bezstresowej atmosferze, a gabinet nasz kojarzył się Państwu z  przyjaznym i komfortowym miejscem.

ZAPRASZAM
lek. stom. Ewa Łuszcz
specjalista chirurgii stomatologicznej