Witam na stronie gabinetu STOMATOLOGIA RODZINNA. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług. Oferujemy leczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej z endodoncją, stomatologii dziecięcej, protetyki, stomatologii estetycznej, wykorzystując podczas leczenia nowoczesny, cyfrowy obraz RTG.

Jestem lekarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie Stomatologii Ogólnej, a od kilku lat również specjalistą Chirurgiem Stomatologicznym. Na co dzień pracuję w jednej z większych Poradni Chirurgii Stomatologicznej w Krakowie. Dzięki doświadczeniu oraz uczestniczeniu w licznych szkoleniach, kongresach stomatologicznych i kursach doskonalących, staram się podnosić swoje kwalifikacje, by jak najlepiej służyć Pacjentowi i osiągnąć jak najlepsze efekty leczenia.

Możemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby wizyta w naszym gabinecie przebiegała w miłej i bezstresowej atmosferze, a gabinet nasz kojarzył się Państwu z  przyjaznym i komfortowym miejscem.

ZAPRASZAM
lek. stom. Ewa Łuszcz
specjalista chirurgii stomatologicznej